up
iServices: Strona główna » Oferta

Oferta

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, które udostępniają już usługi w internecie lub intranecie i planują przeniesienie ich na platformę mobilną iPhone, a nie chcą same zdobywać i rozwijać kompetencji w zakresie tworzenia oprogramowania dla iPhone.
Takim firmom oferujemy następujące usługi:

Opracowanie koncepcji produktu, mające na celu ustalenie zakresu i sposobu dostarczania usług poprzez telefon iPhone - mamy do wyboru udostępnienie aplikacji jako stron www zoptymalizowanych dla iPhone, aplikację udostępnianą w sklepie AppStore lub jako aplikację udostępnianą jedynie wybranym użytkownikom iPhone (w trybie AdHoc - maksymalnie 100 użytkowników).

Opracowanie interfejsu użytkownika, mające na celu przygotowanie projektu graficznego oraz schematu i sposobów przejść pomiędzy ekranami aplikacji, aby z aplikacji można było korzystać efektywnie, oraz aby jej wygląd był atrakcyjny. Należy pamiętać, że projektowanie interfejsów użytkownika dla telefonów wyposażonych w ekran dotykowy, mechanizmy wykrywania odchylenia telefonu, czujniki zbliżeniowe jest czymś innym aniżeli projektowanie aplikacji dla komputerów PC lub stron www obsługiwanych klawiaturą i myszą.

Implementacja aplikacji na podstawie ustalonej/przekazanej specyfikacji. Efektem tych prac jest działająca aplikacja, którą można zainstalować na telefonach iPhone w tzw. trybie AdHoc lub udostępnić w AppStore. Na aplikację składa się najczęściej część działająca na telefonie iPhone oraz część działająca na serwerze integrująca aplikację iPhone z istniejącymi systemami. W ramach implementacji powstają oba te elementy. Klient otrzymuje kod źródłowy i dokumentację techniczną, którą w razie potrzeby może wykorzystać do samodzielnego rozwoju aplikacji lub powierzenia jej rozwoju innej firmie.

Wprowadzenie do „iPhone Developer Program". Jeżeli aplikacja ma się pojawiać w AppStore jako aplikacja utworzona przez naszego klienta, musi on zostać członkiem „iPhone Developer Program". Wejście do tego programu trwa nawet kilkanaście tygodni i jest związane ze skomplikowanym procesem po stronie firmy Apple, zatem proponujemy naszym klientom wsparcie w tym zakresie, aby maksymalnie przyspieszyć i uprościć cały proces.