Funkcjonalność marki B.box

Funkcjonalność marki B.box

B box jest australijską firmą, która zaskarbiła sobie zaufanie rodziców na całym świecie. Także u nas znajdą Państwo produkty tej marki, które przyciągają swoją formą jak i cieszą niezwykłą praktycznością. Bardzo interesujący design sprawia, że wszelkie proponowane artykuły są ponadczasowe, a co za tym idzie doskonale wpisują się w realia współczesnego rodzicielstwa. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

B Box to jakość ponad miarę

 

B box jest producentem wszelkich akcesorii przydatnych w czasie karmienia dzieci. Co więcej mamy tutaj do czynienia z dbałością o każdy szczegół i wykonanie z materiałów wysokiej jakości. Daleko tutaj od wszelkich ftalanów, PVC czy BPA, wobec czego bezpieczeństwo użytkowania przez maluchy jest tutaj stuprocentowe – a potwierdzają to liczne certyfikaty. Dodatkowo zawarty jest tutaj fenomenalny projekt każdego z pełnej gamy akcesorium. Wszystko po to, by dziecku było wygodniej zapoznawać się z proponowanym jadłospisem, a rodzicom by ułatwiło codzienne czynności związane z przygotowywaniem posiłków i ich podawaniem. Można zatem wyróżnić, np.:
– pierwsze sztućce do nauki samodzielnego jedzenia – uchwyty kątowe, opatentowane widelce, mały rozmiar ułatwiający dziecku zebranie jedzenia do buźki;
– butelki dla niemowląt z dozownikiem – mają komfortowy kształt ułatwiający trzymanie w ręce; załączony dozownik w dolnej części butelki pozwala na ekspresowe i higieniczne przygotowanie pokarmów w miejscach poza domem; prosta zamiana na standardową butelką, kiedy dozownik nie jest potrzebny;
– kubki niekapki – opracowane tak, by nic się nie wylewało w żadnej pozycji; posiadają wygodne uchwyty; dostosowane do mycia w zmywarce;
– portfel na akcesoria do przewijania – zawiera w sobie łatwo dostępne komory, w których sprawnie można umieścić chusteczki, pieluszki, a także załączoną matę do przewijania.

Akcesoria dziecięce B box to więcej niż wygoda

 

Ile to razy wymieniamy kubki niekapki, czy też staramy się o dobór fajnych sztućców, które dziecko będzie łatwo trzymać w rączce? To pytanie nieraz spędza sen z powiek rodziców. Dlatego też zaglądając do naszej oferty, znajdą Państwo od ręki to, co niezbędne każdego dnia, w czasie podróży, czy też bycia poza domem. Takie ułatwienia są dziś normą, toteż od razu sięgajmy po produkty wysokiej jakości i w zupełności dostosowane do potrzeb. B box wyszedł naprzeciw oczekiwaniom, wobec czego łyżeczka i widelec są rewelacyjnie trzymane w rączkach, a kubki niekapki mogą być zabrane wszędzie, gdzie okiem sięgnąć. Takie niuanse dzisiejszej technologii mogą dziwić, a co więcej można je kupić i mieć w zasięgu ręki. Dziecko będzie tryskało radością, a rodzice nie będą musieli biegać za maluchem w obawie przed wylaniem, kiedy tylko weźmie kubek w rękę. Dokładne zdjęcia, a także szczegółowe opisy umieszczone pod każdą wersją produktu zezwolą na bliższe poznanie. Silikonowe nakładki na szklanki, czy też zapasowe rurki i szczoteczka do niekapka są kapitalnym uzupełnieniem całości i nie ma się co przejmować, że dany produkt się zużyje. Łatwo dostępne części zamienne to załącznik w pełnym wymiarze.

Atrakcyjna kolorystyka

 

Różnorodne akcesoria marki B box proponowane są w rozmaitej kolorystyce, która przykuwa uwagę dziecka, a także bezproblemowo zharmonizuje się z resztą posiadanej zastawy stołowej. Wzornictwo jest tutaj dopracowane pod każdym względem, więc każdy rodzic znajdzie interesującą wersję danego produktu. A wszystko to można znaleźć w naszym asortymencie, który stale jest uzupełniany o te innowacyjne akcesoria.