Miffy First Light unikatowa lampka

Miffy First Light unikatowa lampka

Miffy First Light to prześliczna, unikatowa lampka nocna, która z powodzeniem sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju, stanowiąc w nim nie tylko przedmiot funkcjonalny, ale przede wszystkim nietypową ozdobę. Wyjątkowy design z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

 

Nietypowy wygląd

 

Lampka Miffy First Light charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem. To nietypowe oświetlenie nocne w formie uroczego, białego króliczka sprawdzi się doskonale zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Na jej niebanalną formę wpływa nie tylko oryginalny kształt, ale również zastosowanie nietypowego materiału. Lampka została bowiem wykonana z mięciutkiego polietylenu. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, maluchy z powodzeniem mogą przytulać się do niej, gnieść, czy ciągnąć za uszka uroczego króliczka.

 

Odpowiednia technologia

 

Wyjątkowa lampka świetnie nadaje się do dziecięcego pokoju między innymi dlatego, że jest ona bezprzewodowa. Dzięki zastosowaniu tego typu technologii, można dowolnie ją przestawiać, a także maluchy mogą spokojnie brać ją do własnego łóżka. Ładowanie odbywa się tu przez specjalny zasilacz USB, dzięki czemu lampka jest bezpieczna dla dzieci, ponieważ nie mają one dostępu do prądu. Dodatkowo zadbano także o to, by nigdy się nie nagrzewała, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo najmłodszych. Lampka wyposażona jest w wygodne oświetlenie LED ze ściemniaczem. Jej wysokość to 30 cm.

Lampka będzie odpowiednia zarówno do pokoju niemowląt, jak i starszych dzieci.